Relax centrum Kolštejn

Relax centrum Kolštejn
Branná 60
788 25 Branná
/ Zobrazit mapu
Relax centrum Kolštejn v Branné je dokonalým místem pro pohodové chvíle odpočinku, relaxace, sportovního vyžití a zábavy, to vše pod jednou střechou!

Vychutnejte si jedno z nejpůsobivějších WELLNESS v České republice! Pro pořádání seminářů a výjezdních zasedání je hotel dokonale přizpůsoben díky nabídce komplexních služeb.

V budově hotelu je k dispozici 24 komfortních dvoulůžkových pokojů, všechny lze využít také jako ubytování pro jednu osobu. V některých pokojích je k dispozici rozkládací křeslo nebo gauč, vhodné pro ubytování třetí osoby. Celková kapacita hotelu je 48 lůžek a 15 přistýlek. Vkusná restaurace s výbornou kuchyní, složení rautů dle individuálních potřeb. Dokonalé zázemí pro volný čas a zábavu jako jsou veřejný wellness komplex, privátní wellness, masáže, dvě bowlingové dráhy, dva kulečníkové stoly, elektrická kola, koloběžky…

Nabízíme dvě konferenční místnosti, coffeebreak během jednání. Místnosti jsou vybaveny dataprojektorem, plátnem, audio technikou, flipcharty, Wi-Fi připojením. K dispozici je možnost tisku a kopírování, 

Profesionálně provedené rozvojové programy a adrenalinové aktivity nejen pro firemní kolektiv (teambuilding, teamspirit aj.).

Dokonalé vyžití ve wellness centru, tradiční i netradiční masáže v rodinném prostředí, obohacení programu v hotelovém bazéně se slanou vodou.

 

Kontakty:
Další informace:
Kapacita největšího sálu: 50 osob
Kapacita celkem: 75 osob
Sálů: 2

Vybavení: Dataprojektor a plátno
Flipchart
Řečnický pult
Wi-fi připojení k internetu