Priessnitzovy léčebné lázně

Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
Priessnitzova 12/299
790 03 Jeseník / Zobrazit mapu
Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník leží uprostřed horského prostředí s čistým ovzduším a jedinečným klimatem. 1. vodoléčebný ústav na světě, který založil před více než 190 lety Vincenz Priessnitz.

Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník leží uprostřed horského prostředí s čistým ovzduším a jedinečným klimatem. 1. vodoléčebný ústav na světě, který založil před více než 190 lety Vincenz Priessnitz.

Energie okolní přírody umocňuje lázeňskou relaxaci.

Prostředí kde je možné se plně oddat pracovním povinnostem - nabízíme jednací prostory od 10 do 400 míst a zároveň po aktivním dni zregenerovat a načerpat energii v relaxačním wellness centru.
Nabízíme Vám mnoholeté zkušenosti a individuální řešení v pořádání kongresů, seminářů, výjezdních porad a společenských či rodinných akcí.

Pro akce menšího rozsahu disponujeme salónky s kapacitou 10 - 80 míst a Kongresovým sálem s kapacitou do 400 míst.

Technické zázemí:
PC, notebook, tiskárna, promítací plátna, tabule, poster, flip-chart, dataprojektor, zpětný projektor, plazmové obrazovky, ozvučení, mikrofony, digitální fotoaparát, vysokorychlostní internet WI-FI.

Další služby:

  • Ubytování v lázeňských hotelech

  • Catering - široká nabídka coffe breaků, speciální nabídky rautů, barové občerstvení s obsluhou dle individuálních potřeb

  • Parkování v areálu lázní

  • Široká nabídka masáží , koupelí a zábalů, hydromasážní vany, Saunový svět, bazén s vířivkou, protiproudem a vodopádem, v letních měsících unikátní Balneopark

  • Volnočasové aktivity - fitness centrum, Balneopark, 4x tenisový kurt s antukovým povrchem, park her - minigolf, venkovní člověče, nezlob se, ruské kuželky, cyklovýlety, kluziště (zima), upravené běžecké tratě (zima), půjčovna segway

Kongresový sál 400 míst, Zimní zahrada 100 míst, Zrcadlový sál 80 míst, Salónek V. Priessnitze 25 míst, Videokavárna Sofie 40 míst, Jídelna Grafenberg 40 míst.

Kontakty:
Další informace:
Kapacita největšího sálu: 400 osob
Kapacita celkem: 685 osob
Sálů: 6