Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně
Rejhotice 72
788 11 Loučná nad Desnou-Kouty / Zobrazit mapu
Hotel se nachází v obci Loučná nad Desnou, v těsné blízkosti lyžařského areálu Kouty. Hostům je k dispozici nově zrekonstruovaná hotelová restaurace, vinárna, wellness centrum, bowling, posilovna, dětský koutek, herny a venkovní sportoviště.

Máme dlouhodobou tradici a zkušenosti v pořádání akcí kongresového typu, pro které zajišťujeme vhodné prostory, technické zázemí, ubytování a stravování dle přání zákazníka.

Klientům nabízíme individuální přístup při pořádání firemních i soukromých akcí. K dispozici nabízíme konferenční techniku. Internet je pro hosty zdarma a ve všech sálech je wifi signál. Personál je jazykově vybaven a v recepci je i směnárna, Parkoviště v areálu je zdarma. Přímo pod hotelem je vlakové i autobusové spojení (stanice Kouty n. Desnou).

Promo video ke shlédnutí zde, vitruální prohlídka zde

Další služby

Vnitřní vybavení: wellness centrum (bazén 8x4m s protiproudem a hydromasážemi, chrličem, vířivka s hydromasážemi + infrasauna), finská sauna s malým bazénkem, bowling se dvěma dráhami, hotelové fitness, 8 stolů na stolní tenis, 2 hrací stoly na mechanický fotbal, kulečníky (karambol), 1 kulečník děrový (ruský), hrací automaty (autíčka, lyžování), dětský koutek, vinárna s možností tanečních večerů (na objednávku), JUKEBOX

Venkovní vybavení areálu hotelu: venkovní dřevěný altán, dětská multifunkční dřevěná průlezka, 2x hřiště s asfaltovým povrchem pro míčové hry + tenis, ruské kuželky, ohniště s posezením, jízdní kola k zapůjčení, petang, sáně a boby pro děti, drobné sportovní vybavení

Konferenční sály

největší sál pro max. 300 osob při divadelním uspořádání /v restauračním 200/
další sály : 100,100,100,60,40
10 x malá klubovna pro 20 osob

Ubytovací kapacita je 700 pevných lůžek ve 245 pokojích.

Využijte naši speciální nabídku nebo nás kontaktujte a my Vám „ušijeme“ Vaši konferenci na míru!

Kontakty:
Další informace:
Kapacita největšího sálu: 300 osob
Kapacita celkem: 900 osob
Sálů: 8

Vybavení: technické ozvučení pro 3 sály (2x pevné, 1 přenosné)
promítací plátno
DVD přehrávač
flipcharty
popisovací tabule
dataprojektory
mobilní mikrofony
pevné mikrofony