NUTREND WORLD v Olomouci

NUTREND WORLD v Olomouci – spojení luxusního ubytování, sportu, zdravého životního stylu a well-beingu ve všech jeho podobách.

Součástí komplexu je moderní butikový hotel, kde je každý z 24 pokojů originál a promyšlený do nejmenších detailů. Od aroamaterapeutické kosmetiky na pokojích, přes ručně vyráběnou kontinentální postel  až po výběr káv Nespresso s kávovarem v každém pokoji. Dokonalé výhledy na Sv. Kopeček či panorama Olomouce, nábytek na míru, velkorysé prostory i designová koupelna. To vše zasazeno do minimalistického stylu s velkými loftovými okny.

Jedno z největších a nejlépe vybavených fitness center v České republice je situováno do 3 pater a doslova nabito špičkovými posilovacími stroji a technologiemi. Na více než 1000 m2 najdete Cardio zónu, posilovnu se stroji  Hammer Strength speciálně vyrobenými pro NUTREND World s unikátní technologií e-treninku, horolezeckou stěnu, cvičební sály, kde můžete navštívit celou řadu skupinových lekcí, pro všechny je v rámci vstupu k dispozici dozorový trenér.

V restauraci vám nabídnou pokrmy z těch nejlepších a nejčerstvějších surovin. Můžete očekávat produkty v bio kvalitě, domácí těstoviny i chleba. Koncept self-service a open kitchen nabízí nepřeberné množství variant.